Skontaktuj się z nami:

ROZWODY – KANCELARIA ZUBRZYCKA ZIĘBA W WARSZAWIE

Rozwód i separacja

Kancelaria adwokacka Iwona Zubrzycka-Zięba Warszawa oferuje swoje usługi prawne w zakresie reprezentacji Klienta w sprawie o rozwód. Do naszych zadań należy skuteczne i sprawne poprowadzenie sprawy rozwodowej od początku do końca, z korzyścią, dla osób, dla których pracujemy. Rozwód może naturalnie odbyć się bez udziału adwokata, jednakże wynajęcia nas do Państwa sprawa, znacząco ułatwi całe postępowanie i przyspieszy procedury, dając jednocześnie wysoki komfort w toku sprawy.

Dlaczego warto wybrać adwokata z naszej kancelarii do sprawy rozwodowej?

  • Nasi adwokaci mają doświadczenie w dziesiątkach zróżnicowanych spraw
  • Pomagamy oddzielić emocje od faktów
  • Rozsądnie oceniamy sytuacje oraz szanse na osiągnięcie kompromisu
  • Pomagamy przygotować wszystkie niezbędne pisma a także zgromadzić materiał dowodowy – potrzebny na przykład w przypadku złożenie pozwu rozwodowego z orzeczeniem o winie
  • Nasi adwokaci są przewodnikami w świecie prawa dla naszych Klientów – dokładnie tłumaczy każde zagadnienie oraz etapy procesu
  • W pełni reprezentujemy interes naszych Klientów
  • Rozwód w rozumienia prawa nie ma dla nas żadnych tajemnic

 

Jak przygotować się do rozwodu?

Rozwód w rozumieniu prawnym powinien być poprzedzony trwałym rozpadem więzi małżeńskich. Ich podstawy są zróżnicowane, dlatego każda sprawa może przebiegać inaczej. Rozwody udzielane są z orzeczeniem o winie bądź bez orzeczenia o winie, kiedy to małżeństwo wspólnie osiągnie kompromis jeszcze przed rozprawą i zechce jak najszybciej rozstać się nie tylko fizycznie ale także formalnie. W rzadkich przypadkach sąd może jednak nie wyrazić zgody na rozwód. W takim sytuacjach powodem może być np. nienaruszanie dobra dzieci, które należą do rodziny. Wnosząc pozew o rozwód należy zastanowić się czy chcemy orzec o winie współmałżonka, czy też nie. Tutaj kluczowa może być nasza pomoc, gdyż dokładnie przedstawimy naszym Klientom z czym wiąże się postępowanie z orzeczeniem o winie bądź bez niego i jakie należy wyszczególnić znaczące różnice.

Kancelaria prawna – rozwody

Rozwód jest tym łatwiejszy i większa chęć na osiągnięcie kompromisu istnieje z obu stron. Proces może jednakże być dłuższy i skomplikowany, jeżeli jedna ze stron nie chce wyrazić nań swojej zgody lub utrudnia dojście do porozumienia nowym materiałem dowodowym. W przypadku wynajęcia naszej kancelarii, otrzymają Państwo wszelką pomoc, która wiąże się ze złożeniem pozwu o rozwód, a także z materiałem dowodowym, mogącym przeważyć szalę na jedną ze stron.

Kancelaria prawna I. Zubrzycka-Zięba w Warszawie – skontaktuj się z nami.

Kancelaria adwokacka - rozwody